Apie mus

BERRY – MALONUMAS RINKTI(S)

Susipažinkime! Berry - baldų parduotuvė internete

Berry (anglų k. berry - uoga). Mes siekiame, kad baldų rinkimasis mūsų interneto parduotuvėje Jums būtų toks pat malonus kaip ir uogavimas saulėtoje miško laukymėje ar jaukiame mamos darželyje. Prisimenate tuos pojūčius – skaisti dienos šviesa, maloniai gaivinantis vėjelis, nepakartojamas kaitrios vasaros kvapas ir burnoje tirpstančių uogų skonis...

Norime, kad panašiai jaustumėtės ir pas mus. Ir dar – nei miškas, nei išpuoselėtas mamos darželis nepasiūlys tiek uogų, kiek baldų rasite pas mus. Mes nuolat keičiame ir atnaujiname savo produktų įvairovę, todėl esame tikri, kad kiekvienas apsilankymas mūsų interneto parduotuvėje bus tarsi pasivaikščiojimas po naujai atrastą miško laukymę. Mes tikime, kad kiekvienas galės įsigyti jam reikalingą baldą – tikrą savo namų interjero uogą.

Saulėtame miške vieni mieliau renkamės kvepiančias žemuoges, kiti ieškome mėlynių, tretiems pačios skaniausios – saldžios avietės. Berry interneto parduotuvė irgi gali patenkinti net patį išrankiausią skonį: kiekvienas iš gausybės stilių, modelių, spalvų ir faktūrų asortimento atras sau mielus baldus.

Taigi, Berry kviečia baldus rinktis lengvai ir su malonumu. Mes jums siūlome ne tik kokybišką ir patogų baldą, bet namų jaukumą, kurį sukurs Berry baldai.