Pristatymas

Visus užsakymus visoje Lietuvoje pristatome visiškai nemokamai iki Jūsų namo (tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas).

Už papildomą 20 € mokestį kurjeris gali sunešti baldus iki Jūsų buto (jei yra galimybė).
Baldai dažniausiai pristatomi nesurinkti, dėžėse, bet prie baldų yra pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra.

Vieną dieną prieš baldų pristatymą susisiekiame su klientu suderinti pristatymo laiką.

Prekių pristatymas į Kuršių neriją gali užtrukti ilgesnį terminą, nei jis nurodytas prekių aprašyme. Baldai į Kuršių neriją nemokamai pristatomi susikaupus tinkamui užsakymų kiekiui. Baldus greičiau galite atsiimti nuo perkėlos, kai baldai vežami Klaipėdoje. Apie terminus informuojame kiekvienu atveju atskirai.

Prekių aprašyme dažniausiai nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir patvirtinamas telefonu skambučiu. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu ir SMS žinute.

Priimdami ar atsiimdami užsakytas prekes patikrinkite prekių būklę bei pasirašykite perdavimo–priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo–priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente. Jei pažeidimus ir kitus neatitikimus pastebėjote vėliau, paskambinkite mums 8 619 44215 arba parašykite info@berrybaldai.lt

Jei užsakymą apmokėsite grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

Baldų surinkimas

Informacija

Baldai dažniausiai pristatomi nesurinkti, dėžėse, bet prie baldų yra pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra.
Prireikus surinkimo paslaugos rekomenduojame mūsų partnerius dirbančius skirtinguose Lietuvos regionuose.
Partnerių teikiamų surinkimo paslaugų kainos priklauso nuo kiekvienos individualios situacijos.

Partnerių kontaktai

Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Alytaus apskritys +370 676 15407
Klaipėdos apskritis +370 608 19458

Pristatymas į užsienį

Esant pageidavimui galime pristatyti baldus į Latviją, Estiją, Vengriją, Kroatiją, Slovėniją, Bulgariją, Rumuniją, Graikiją, Italiją, Ispaniją, Prancūziją ar Portugaliją. Į kitas Europos Sąjungos šalis prekių patys nepristatome, tačiau esant poreikiui, galėtume padėti suorganizuoti pervežimą. Parašykite mums el. paštu, kokius baldus išsirinkote ir kokiu adresu juos reikėtų nugabenti.